Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/27 "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 2/5 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық маслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/27 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 130 783,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 433,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 123 350,4 мың теңге;
2) шығындар – 132 593,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 809,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 809,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 8/27 "О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 4 июля 2023 года № 2/5
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы" № 8/27 от 26 декабря 2022 года следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 130 783,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 433,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 350,4 тысяч тенге;
2) затраты – 132 593,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 1 809,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 809,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

100 929,0
Сабынды ауылдық округі әкімінің аппараты
Сабынды ауылының көшесіне видеобақылау камерасын орнату
1 300,0
Сабынды және Қараегін ауылдарында жол белгілерін орнату
102,0
Қараегін ауылы 8 Март көшесін орташа жөндеу жұмыстарының сапасы мен материалдарына экспертиза өткізу
470,0
Сабынды, Алғабас және Қараегін ауылдарында көшелерді жарықтандыру желілерін салу үшін жер-кадастрлық жұмыстарын жүргізуге және жер телімінің құжаттарын дайындау жұмыстары
1 411,0

100 929,0
Установка камеры видеонаблюдения на улице села Сабынды
1 300,0
Установка дорожных знаков в селах Сабынды и Караегин
102,0
Проведение экспертизы качества работ и материалов по среднему ремонту улицы 8 Марта села Караегин
470,0
Проведение земельно-кадастровых работ и изготовления документов на земельный участок для строительства сетей уличного освещения в селах Сабынды, Алгабас и Караегин
1 411,0