Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/27 "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 3/5 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/27 шешіміне келесі өзгерістер еңгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 956,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 195 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 761,3 мың теңге;
2) шығындар – 22 860,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -904,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 904,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 3/27 "О бюджете Кенбидаикского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 4 июля 2023 года № 3/5
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Кенбидаикского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 3/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенбидаикского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –21 956,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 195,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 761,3 тысяч тенге;
2) затраты – 22 860,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-904,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 904,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.