Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/27 "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 мамырдағы № 4/4 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 353 224,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 133,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 332 091,9 мың теңге;
2) шығындар – 360 798,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -7 573,8 ) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 573,8 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 6/27 "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 23 мая 2023 года № 4/4
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 6/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –353 224,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 133,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 332 091,9 тысяч тенге;
2) затраты – 360 798,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-7 573,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 573,8 тысяч тенге.";

3 028,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
5 000,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
2 298,1
Бір штаттан тыс "Статист" бірлігін енгізуіне байланысты, еңбек ақымен және төлемдерге қосымша қаражат
991,8
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
287 776,0
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылының Байдалы Би көшесін орташа жөндеу
36 797,0
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылының Әлия.Молдағұлова көшесін орташа жөндеу
102 514,0
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылының Кенжебек Күмісбеков көшесін орташа жөндеу
88 707,0
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылының Талғат Бигелдинов көшесін орташа жөндеу
59 758,0

3 028,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
5 000,0
Бонусы административным государственным служащим
2 298,1
Дополнительные денежные средства к оплате труда и выплатам в связи с введением одной внештатной единицы "Статист"
991,8
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
287 776,0
Средний ремонт улицы Байдалы Би в селе Коргалжын Коргалжынского района
36 797,0
Средний ремонт улицы Алии Молдагуловой в селе Коргалжын Коргалжынского района
102 514,0
Средний ремонт улицы Кенжебека Кумисбекова в селе Коргалжын Коргалжынского района
88 707,0
Средний ремонт улицы Талгата Бигельдинова в селе Коргалжын Коргалжынского района
59 758,0