Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 1/26 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 1/10 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 1/26 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 030 262,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 311 109,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 513,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 228,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 681 411,1 мың теңге;
2) шығындар – 2 043 019,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (-8 299,3) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34 700,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 999,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 4 358,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –4 358,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 34 700,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 64 087,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -33 745,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 1/26 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 19 декабря 2023 года № 1/10
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 1/26 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 030 262,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 311 109,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 513,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 228,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 681 411,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2 043 019,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (-8 299,3) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34 700,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 999,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 4 358,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 358,1 тысяч тенге:
поступление займов – 34 700,0 тысяч тенге;
погашение займов – 64 087,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 745,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

172,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
0,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
0,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
0,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
200 406,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
36 135,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 135,4
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
36 135,4
2
Әлеуметтiк көмек
128 127,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128 127,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
26 197,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 512,8
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 461,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
73,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17 158,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
15 202,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26 521,2
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36 143,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 143,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 362,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
117,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2 197,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
467,0
062
Біліктілік жүйесін дамыту
0,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
73 919,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы

172,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
0,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
0,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
0,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
200 406,2
1
Социальное обеспечение
36 135,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 135,4
005
Государственная адресная социальная помощь
36 135,4
2
Социальная помощь
128 127,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128 127,2
002
Программа занятости
26 197,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 512,8
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 461,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
73,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 158,9
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
15 202,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26 521,2
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36 143,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 143,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 362,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
117,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
2 197,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
467,0
062
Развитие системы квалификаций
0,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
73 919,6
1
Жилищное хозяйство

2023 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 1/10 шешіміне
2-қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 1/26 шешіміне
4-қосымша
2023 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
343 669,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
47 850,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47 850,0
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
47 850,0
Нысаналы даму трансферттер
295 819,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
295 819,0
Қорғалжын ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға

от 19 декабря 2023 года
№ 1/10
Приложение 4 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года
№ 1/26
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2023 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
343 669,0
Целевые текущие трансферты
47 850,0
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47 850,0
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
47 850,0
Целевые трансферты на развитие
295 819,0
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
295 819,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Коргалжын