2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 2/12 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 102,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 625,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 477,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 102,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:

О бюджете Кенбидаикского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № 2/12
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенбидаикского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –24 102,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 625,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 477,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 102,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2024 жылға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 17 506,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2024 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Кенбидаикского сельского округа на 2024 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 17 506,0 тысяч тенге.
3. Учесть, в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2024 согласно приложению 4.

1 971,0
Кеңбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
1 931,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар, жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
40,0

1 971,0
Аппарат акима Кенбидаикского сельского округа
Бонусы административным государственным служащим
1 931,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
40,0