Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/2 "2023-2025 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 7/2 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 522 373,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 56 571,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 995,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 420,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 463 387,9 мың теңге;
2) шығындар – 525 667,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 293,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 293,7 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2023–2025 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 854,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 929,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 925,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 052,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -198,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 198,9 мың теңге.
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
5. 2023–2025 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті тиісінше 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 602,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 893,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 709,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 27/2 "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2023-2025 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29 ноября 2023 года № 7/2
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 27/2, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 522 373,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 56 571,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 995,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 420,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 463 387,9 тысяч тенге;
2) затраты – 525 667,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 293,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 293,7 тысячи тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 854,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 929,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 925,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 052,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -198,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 198,9 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 602,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 893,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 709,1 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 319,6 мың теңге.
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
13. 2023–2025 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 7-1 және 7-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 866,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 838,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 462,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 526,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 038,0 мың теңге;
2) шығындар – 56 030,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -164,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 164,5 мың теңге.
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
15. 2023–2025 жылдарға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 8, 8-1 және 8-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 251,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 616,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 104,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 373,1 мың теңге;
2) шығындар – 38 500,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -248,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 248,4 мың теңге.
17 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
17. 2023–2025 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 9, 9-1 және 9-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 183,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 527,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 60,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 595,8 мың теңге;
2) шығындар – 113 056,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 873,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 873,5 мың теңге.
19 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
19. 2023–2025 жылдарға арналған Мәдениет ауылының бюджеті тиісінше 10, 10-1 және 10-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 319,6 тысяч тенге.
пункт 13 изложить в новой редакции:
13. Утвердить бюджет Жамбыльского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 866,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 838,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 462,9 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 526,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 038,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56 030,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -164,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 164,5 тысячи тенге.
пункт 15 изложить в новой редакции:
15. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 251,6 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 616,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 157,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 104,7 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 30 373,1 тысячи тенге;
2) затраты – 38 500,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -248,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 248,4 тысяч тенге.
пункт 17 изложить в новой редакции:
17. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 9, 9-1 и 9-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 183,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 527,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 60,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 595,8 тысяч тенге;
2) затраты – 113 056,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 873,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 873,5 тысячи тенге.
пункт 19 изложить в новой редакции:
19. Утвердить бюджет села Мадениет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 10-1 и 10-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

14 683,0
жолды жөндеу бойынша сметаға ведомствалық сараптаманы жүргізуге
2 084,7
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
1 698,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 698,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
3 831,1
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 107,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
1 724,1
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
1 980,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 980,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
2 157,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 157,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде:
1 956,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
1 956,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде:
3 535,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 118,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
1 417,0
Каменск ауылдық округі, оның ішінде:
5 870,1
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 041,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
3 829,1
Лесной ауылдық округі, оның ішінде:
2 722,6
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 722,6
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
2 724,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 724,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде:
2 519,0
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 519,0
Новоникольск ауылдық округі, оның ішінде:
4 259,8
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 910,4
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
443,0
халықтың мобильділігі төмен топтары үшін ғимаратты бейімдеуге
906,4
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
4 357,2
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 631,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
926,2
Халықтың мобильділігі төмен топтары үшін ғимаратты бейімдеуге
800,0
Широков ауылдық округі, оның ішінде:
4 327,2
аппаратты ағымдағы ұстауға
2 403,2
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға

14 683,0
на ведомственную экспертизу сметы по ремонту дороги
2 084,7
Баракпайский сельский округ, в том числе:
1 698,0
на текущее содержание аппарата
1 698,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
3 831,1
на текущее содержание аппарата
2 107,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 724,1
Берликский сельский округ, в том числе:
1 980,0
на текущее содержание аппарата
1 980,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
2 157,0
на текущее содержание аппарата
2 157,0
Веселовский сельский округ, в том числе:
1 956,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
1 956,0
Жамбыльский сельский округ, в том числе:
3 535,0
на текущее содержание аппарата
2 118,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 417,0
Каменский сельский округ, в том числе:
5 870,1
на текущее содержание аппарата
2 041,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
3 829,1
Лесной сельский округ, в том числе:
2 722,6
на текущее содержание аппарата
2 722,6
Максимовский сельский округ, в том числе:
2 519,0
на текущее содержание аппарата
2 519,0
село Мадениет, в том числе:
2 724,0
на текущее содержание аппарата
2 724,0
Новоникольский сельский округ, в том числе:
4 259,8
на текущее содержание аппарата
2 910,4
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
443,0
на адаптацию здания для маломобильных групп населения
906,4
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
4 357,2
на текущее содержание аппарата
2 631,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
926,2
на адаптацию здания для маломобильных групп населения
800,0
Широковский сельский округ, в том числе:
4 327,2
на текущее содержание аппарата
2 403,2
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения