Шортанды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-35/2 "2023-2025 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қарашадағы № 8С-11/2 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-35/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 602 301,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 44 380,5 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 005,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 166,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 554 749,2 мың теңге;
2) шығындар – 602 535,2 мың теңге;
2 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 186 712,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 425,9 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 9,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 139 244,8 мың теңге;
2) шығындар – 192 367,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-5 654,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 654,6 мың теңге.";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 142 165,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 398 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 750 мың тенге;
трансферттер түсімі – 121 017,4 мың теңге;
2) шығындар – 147 712,6 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 175 752,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 118,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 275,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 168 359,5 мың теңге;
2) шығындар – 175 752,8 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 95 272,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 909,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 911,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 451,5 мың теңге;
2) шығындар – 96 255,2 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 99 793,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 168 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 587 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85 038,8 мың теңге;
2) шығындар – 101 734,8 мың теңге;";
7 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 62 181,5 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7С-35/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 27 ноября 2023 года № 8С-11/2
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 7С-35/2 следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 602 301,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44 380,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 005,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 166,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 554 749,2 тысяч тенге;
2) затраты – 602 535,2 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 186 712,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 425,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 139 244,8 тысяч тенге;
2) затраты – 192 367,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-5 654,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 654,6 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 142 165,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 398 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 750 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121 017,4 тысяч тенге;
2) затраты – 147 712,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 175 752,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 118,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 275,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 168 359,5 тысяч тенге;
2) затраты – 175 752,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 95 272,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 909,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 911,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 451,5 тысяч тенге;
2) затраты – 96 255,2 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 99 793,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 168 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 587 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 038,8 тысяч тенге;
2) затраты – 101 734,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 62 181,5 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер – 8 791 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 390,5 мың теңге;
2) шығындар – 63 681,5 мың теңге;";
8 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 33 890,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 009 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 497 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 384,1 мың теңге;
2) шығындар – 36 125,1 мың теңге;";
9 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 74 579,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 545 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 480 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70 404,7 мың теңге;
2) шығындар – 75 582,1 мың теңге;";
10 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 115 237 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 485,9 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 70 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 230 мың теңге;
трансферттер түсімі – 108 451,1 мың теңге;
2) шығындар – 118 444,5 мың теңге;";
11 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 46 724,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 733,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 991,2 мың теңге;
2) шығындар – 48 844,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2 120) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 120 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 35 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық мәслихатының төрайымы Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 27 қарашадағы

налоговые поступления – 8 791 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 390,5 тысяч тенге;
2) затраты – 63 681,5 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 33 890,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 009 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 497 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 384,1 тысяч тенге;
2) затраты – 36 125,1 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 74 579,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 545 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 480 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 404,7 тысяч тенге;
2) затраты – 75 582,1 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 115 237 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 485,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 230 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 108 451,1 тысяч тенге;
2) затраты – 118 444,5 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 11 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 46 724,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 733,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 991,2 тысяч тенге;
2) затраты – 48 844,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-2 120) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 120 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 35 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного

800135,2
оның ішінде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
335277,6
Шортанды ауданы Жолымбет кентінің көше-жол желісін орташа жөндеуге
131221,8
Шортанды ауданы Петровка ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
16000,1
Шортанды ауданы Новокубанка ауылының көшелерін орташа жөндеуге
96242
Шортанды ауданы Новокубанка ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
41477,3
Шортанды ауданы Шортанды кентінің көше-жол желісін орташа жөндеуге
50336,4
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға, оның ішінде:
57113,2
Шортанды ауданы Раевка ауылында балалар ойын алаңының құрылысына
12444,5
Шортанды ауданы Бозайғыр ауылында балалар ойын алаңының құрылысына
6700,7
Шортанды ауданы Пригородный ауылында көпфункционалды алаң орнатуға
23856
Шортанды ауданы Бектау ауылында көпфункционалды алаң орнатуға
14112
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге, оның ішінде:
94333,9
Шортанды кентінде жазғы су құбырын күрделі жөндеуге
94333,9
жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге, оның ішінде:

800135,2
в том числе:
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
335277,6
на средний ремонт улично-дорожной сети поселка Жолымбет Шортандинского района
131221,8
на средний ремонт улично-дорожной сети села Петровка Шортандинского района
16000,1
на средний ремонт улиц села Новокубанка Шортандинского района
96242
на средний ремонт улично-дорожной сети села Новокубанка Шортандинского района
41477,3
на средний ремонт улично-дорожной сети поселка Шортанды Шортандинского района
50336,4
на развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
57113,2
на устройство детской игровой площадки в селе Раевка Шортандинского района
12444,5
на устройство детской игровой площадки в селе Бозайгыр Шортандинского района
6700,7
на установку многофункциональной площадки в селе Пригородное Шортандинского района
23856
на установку многофункциональной площадки в селе Бектау Шортандинского района
14112
на ремонт системы водоснабжения и водоотведения, в том числе:
94333,9
на капитальный ремонт летнего водопровода в поселке Шортанды
94333,9
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:

313410,5
Шортанды ауданы Раевка ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге
30489,2
Шортанды ауданы Дамса ауылдық округі Дамса ауылының (Велижанцев көшесі, Бахыт шағын ауданы) жолдарын орташа жөндеуге
52160
Шортанды ауданы Пригородный ауылынан Баскөл ауылына дейінгі грейдерді ағымдағы жөндеуге
24247,1
Шортанды ауданы Шортанды кентінің көше-жол желісін орташа жөндеуге (Северная көшесі)
139245,8
Шортанды ауданы Шортанды кентінің көше-жол желісін орташа жөндеуге (Молодежная көшесі)

313410,5
на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Раевка Шортандинского района
30489,2
на средний ремонт дорог в селе Дамса (улица Велижанцева, микрорайон Бахыт) Дамсинского сельского округа Шортандинского района
52160
на текущий ремонт грейдера от села Пригородное до села Басколь Шортандинского района
24247,1
на средний ремонт улично-дорожной сети поселка Шортанды Шортандинского района (улица Северная)
139245,8
на средний ремонт улично-дорожной сети поселка Шортанды Шортандинского района (улица Молодежная)

33600,6
Шортанды ауданы Шортанды кентінің көше-жол желісін орташа жөндеуге (Смирнов, Октябрьская көшелері)
33667,8
Шортанды аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 27 қарашадағы
№ 8С-11/2 шешіміне
13 қосымша
Шортанды аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 7С-35/2 шешіміне
35 қосымша
2023 жылға арналған жергілікті бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

33600,6
на средний ремонт улично-дорожной сети поселка Шортанды Шортандинского района (улицы Смирнова, Октябрьская)
33667,8
Приложение 13 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 8С-11/2
от 27 ноября 2023 года
Приложение 35 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-35/2
от 26 декабря 2022 года
Целевые трансферты за счет средств местного бюджета на 2023 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

481329,6
оның ішінде:
Андреевка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
887,8
Новоселовка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
820
Шортанды кентінде көшелерді жарықтандыруға
23919,7
Жолымбет кентінде көшелерді жарықтандыруға
537
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
368,5
Новокубанка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
592
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
14780,7
Дамса ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
600
Петровка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
400
Шортанды кентін абаттандыруға
125285,3
Дамса ауылдық округін абаттандыруға
5552
Пригородный ауылдық округін абаттандыруға
18964
Новокубанка ауылдық округін абаттандыруға
3420
Бектау ауылдық округін абаттандыруға
6597
Бозайғыр ауылдық округін абаттандыруға
6171,5
Раевка ауылдық округін абаттандыруға
1981,6
Новоселовка ауылдық округін абаттандыруға
100
Андреевка ауылдық округін абаттандыруға
6927,3
Шортанды кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
9200
Бозайғыр ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
4191,5
Пригородный ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
13520,5
Андреевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
500
Новокубанка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
861,7
Раевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
820
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1000
Дамса ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1500
Бектау ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
30249,8
Новоселовка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
21914,8
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
10000
Новокубанка ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
237,4
Шортанды кентінде санитарияны қамтамасыз етуге
690
Дамса ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
439
Пригородный ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
800
Бозайғыр ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
1543,4
Бектау ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
1700
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
8195
Бектау ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
10789
Раевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
8181,4
Шортанды кенті әкімінің аппаратын ұстауға
24314,7
Петровка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға

481329,6
в том числе:
на освещение улиц в населенных пунктах Андреевского сельского округа
887,8
на освещение улиц в населенных пунктах Новоселовского сельского округа
820
на освещение улиц в поселке Шортанды
23919,7
на освещение улиц в поселке Жолымбет
537
на освещение улиц в населенных пунктах Пригородного сельского округа
368,5
на освещение улиц в населенных пунктах Новокубанского сельского округа
592
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бозайгыр
14780,7
на освещение улиц в населенных пунктах Дамсинского сельского округа
600
на освещение улиц в населенных пунктах Петровского сельского округа
400
на благоустройство поселка Шортанды
125285,3
на благоустройство Дамсинского сельского округа
5552
на благоустройство Пригородного сельского округа
18964
на благоустройство Новокубанского сельского округа
3420
на благоустройство сельского округа Бектау
6597
на благоустройство сельского округа Бозайгыр
6171,5
на благоустройство Раевского сельского округа
1981,6
на благоустройство Новоселовского сельского округа
100
на благоустройство Андреевского сельского округа
6927,3
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Шортанды
9200
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бозайгыр
4191,5
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Пригородного сельского округа
13520,5
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Андреевского сельского округа
500
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Новокубанского сельского округа
861,7
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Раевского сельского округа
820
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Петровского сельского округа
1000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Дамсинского сельского округа
1500
на средний ремонт автомобильных дорог сельского округа Бектау
30249,8
на средний ремонт автомобильных дорог Новоселовского сельского округа
21914,8
на средний ремонт автомобильных дорог Петровского сельского округа
10000
на обеспечение санитарии в Новокубанском сельском округе
237,4
на обеспечение санитарии поселка Шортанды
690
на обеспечение санитарии в Дамсинском сельском округе
439
на обеспечение санитарии в Пригородном сельском округе
800
на обеспечение санитарии в сельском округе Бозайгыр
1543,4
на обеспечение санитарии в сельском округе Бектау
1700
на содержание аппарата акима Пригородного сельского округа
8195
на содержание аппарата акима сельского округа Бектау
10789
на содержание аппарата акима Раевского сельского округа
8181,4
на содержание аппарата акима поселка Шортанды
24314,7
на содержание аппарата акима Петровского сельского округа

14490,4
Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
17525,8
Дамса ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
43504,4
Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
9112,1
Жолымбет кенті әкімінің аппаратын ұстауға
4033
Новоселовка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
8895,4
Андреевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
3192
Бектау ауылдық округінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
1957
Раевка ауылдық округінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
478
Шортанды кентінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
2010
Бозайғыр ауылдық округінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
2037,9
Дамса ауылдық округінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
746
Новокубанка ауылдық округінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
965
Жолымбет кентінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
3453
Андреевка ауылдық округінің мұқтаж азаматтарына үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
377

14490,4
на содержание аппарата акима сельского округа Бозайгыр
17525,8
на содержание аппарата акима Дамсинского сельского округа
43504,4
на содержание аппарата акима Новокубанского сельского округа
9112,1
на содержание аппарата акима поселка Жолымбет
4033
на содержание аппарата акима Новоселовского сельского округа
8895,4
на содержание аппарата акима Андреевского сельского округа
3192
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому сельского округа Бектау
1957
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому Раевского сельского округа
478
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому поселка Шортанды
2010
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому сельского округа Бозайгыр
2037,9
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому Дамсинского сельского округа
746
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому Новокубанского сельского округа
965
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому поселка Жолымбет
3453
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому Андреевского сельского округа
377