Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-32/1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 7С-34/1 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-32/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176383 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерісер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13783848,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4444686,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63575,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52185,0 мың тенге;
трансферттер түсімдері – 9223402,0 мың теңге;
2) шығындар – 15579907,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52630,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 82800,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30170,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7С-32/1 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 16 января 2023 года № 7С-34/1
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 7С-32/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176383) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 13783848,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4444686,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63575,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52185,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9223402,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15579907,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52630,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82800,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30170,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

15579907,8
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
578642,6
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
43198,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
43198,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
270008,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
156637,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
95910,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
17461,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
118853,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65365,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4431,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
49057,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
27329,7
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25829,7
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1500,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
27832,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27832,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
91421,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79481,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11940,0
02
Қорғаныс
36622,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
36622,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18375,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
13895,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4352,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13367,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13367,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

15579907,8
01
Государственные услуги общего характера
578642,6
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
43198,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
43198,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
270008,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
156637,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
95910,9
003
Капитальные расходы государственного органа
17461,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
118853,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
65365,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4431,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
49057,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
27329,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
25829,7
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1500,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
27832,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
27832,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
91421,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
79481,0
003
Капитальные расходы государственного органа
11940,0
02
Оборона
36622,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
36622,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18375,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
13895,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4352,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13367,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13367,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

13367,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1105008,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1075008,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
217029,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
827,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2470,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
113267,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
113746,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
243559,0
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
111822,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
528,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
90158,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
73052,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
108550,0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
30000,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
30000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3487564,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2258887,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1877387,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
176483,8
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
93794,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
77843,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
33380,0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1228676,2
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
116791,6
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1548,0
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
13939,0
010
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау

13367,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1105008,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1075008,0
004
Программа занятости
217029,0
007
Оказание жилищной помощи
827,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2470,0
010
Государственная адресная социальная помощь
113267,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
113746,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
243559,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
111822,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
528,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
90158,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
73052,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
108550,0
487
Жилищно-коммунальное хозяйство
30000,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
30000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3487564,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2258887,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1877387,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
176483,8
005
Развитие коммунального хозяйства
93794,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
77843,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
33380,0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1228676,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
116791,6
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1548,0
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
13939,0
010
Изготовление техпаспортов на объекты кондоминиума

5619,6
Ақмола облысы Бурабай ауданы Наурызбай батыр ауылында балалар алаңын орнату
15454,5

5619,6
устройство детской площадки в селе Наурызбай батыра Бурабайского района, Акмолинской области
15454,5