Бурабай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-12/4 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нұрпанова
Бурабай аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 8С-12/4 шешіміне
қосымша
Бурабай ауданы бойнша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығын ескере отырып)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бурабайскому району
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № 8С-12/4
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бурабайскому району, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бурабайского районного маслихата М.Нурпанова
Приложение к решению
Бурабайского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года
№ 8С-12/4
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бурабайскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без учета налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя