Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/9 "2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Атамекен ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 8С-11/11 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Атамекен ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/9 (Нормативтік құқықтық ақтілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177103 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Атамекен ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247358,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6671,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 599,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 240088,1 мың теңге;
2) шығындар – 249138,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1780,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1780,2 мың теңге;
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 7С-33/9 О бюджете сельского округа Атамекен Бурабайского района на 2023-2025 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2023 года № 8С-11/11
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете сельского округа Атамекен Бурабайского районана 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 7С-33/9 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов под № 177103) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Атамекен Бурабайского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 247358,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6671,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 599,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 240088,1 тысяч тенге;
2) затраты – 249138,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1780,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1780,2 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.