Алға ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 29 тамыздағы № 207 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9 бабы, 1 тармағының 3 тармақшасына сәйкес, Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Алға ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп–қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысы, Алға аудандық ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін, Алға ауданы әкімдігінің интернет ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Алға ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Ержанов
Алға ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 29 тамыздағы № 207 қаулысына қосымша
Алға ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Алгинскому району
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 29 августа 2023 года № 207
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбище оборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Алгинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Алгинский районный отдел сельского хозяйства, земельных отношении и предпринимательства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) Направление настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алгинского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алгинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ержанов
Акимат Алгинского района 29 августа 2023 года приложение к постановлению № 207
Схема пастбищных оборотов на основе геоботанического обследования пастбищ по Алгинскому району на 2023-2024 годы