"2023-2025 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 199 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 маусымдағы № 38 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 199 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 210 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31 060 мың теңге;
2) шығындар –38 610 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2 400 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 400 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихаттың 2022 жылғы
29 желтоқсандағы № 199
шешіміне 1 қосымша
Байғанин аудандық
мәслихаттың 2023 жылғы
9 маусымдағы № 38 шешіміне
қосымша
2023 жылға арналған Қопа ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 199
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 9 июня 2023 года № 38
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 декабря 2022 года № 199 "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2023-2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Копинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих обьемах:
1) доходы – 36 210 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31 060 тысяч тенге;
2) затраты - 38 610 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 400 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 400 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 400 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение 1 к решению
районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 199
Приложение к решению
районного маслихата от 9 июня
2023 года № 38
Бюджет Копинского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ