"2023-2025 жылдарға арналған Ащы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 193 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 76 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Ащы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 193 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ащы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 818 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 597 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 494 мың теңге;
2) шығындар – 36 301 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 483 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 483 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 483 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
15 қарашадағы № 76 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
29 желтоқсандағы № 193
шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ащы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменения в решение от 29 декабря 2022 года № 193 "Об утверждении бюджета Ащынского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2023 года № 76
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 декабря 2022 года № 193 "Об утверждении бюджета Ащынского сельского округа на 2023-2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ащынского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих обьемах:
3) доходы – 34 818 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 727 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 597 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 494 тысяч тенге;
2) затраты – 36 301 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1 483 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 1 483 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –1 483 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 15 ноября 2023
года № 76
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 29 декабря 2022
года № 193
Бюджет Ащынского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ