"2023-2025 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 195 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 77 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 195 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 622,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 875,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 035 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 712 мың теңге;
2) шығындар – 44 979,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 357 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 357 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 357 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение от 29 декабря 2022 года № 195 "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2023 года № 77. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 декабря 2022 года № 195 "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2023-2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жаркамысского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 622,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 875,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 035 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 712 тысяч тенге;
2) затраты – 44 979,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -2 357 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 357 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –2 357 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.