"2023-2025 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 200 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 82 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №200 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 225 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 601 мың теңге;
2) шығындар – 37 575 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -350 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –350 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 350 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
15 қарашадағы № 82 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
30 желтоксандағы № 200
шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Миялинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 200
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2023 года № 82
Байганинского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Миялинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 200 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 195 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 494 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 701 тысяч тенге;
2) затраты – 37 545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -350 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) –350 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –350 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 15 ноября 2023
года № 82
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 29 декабря 2022
года № 200
Бюджет Миялинского сельского округа 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование