Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 203 "2023-2025 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 қарашадағы № 72 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 203 "2023- 2025 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 81 823 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 171 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 80 642 мың теңге;
2) шығындар – 82 148,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -325,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 325,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 325,8 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
еңбек ақы төлеуге - 1768 мың теңге;
ғимаратты ағымдағы жөндеуге – 5 552,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 203 "Об утверждении бюджета Жайсанбайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 1 ноября 2023 года № 72
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 203 "Об утверждении бюджета Жайсанбайского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жайсанбайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 823 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 171 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 80 642 тысяча тенге;
2) затраты – 82 148,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -325,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 325,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 325,8 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Жайсанбайского сельского округа на 2023 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
1 768 тысяч тенге – на выплату заработной платы;
5 552,7 тысячи тенге- на текущий ремонт зданий;

мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына – 13 722,3 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 39 500 мың теңге;
сметалық есептер әзірлеуге – 200,0 мың теңге;
жерге орналастыру құжаттарын әзірлеуге – 918,0 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

13 722,3 тысячи тенге- на капитальные расходы государственных органов;
39 500 тысяч тенге- на благоустройство населенных пунктов;
200 тысяч тенге – на разработку сметных расчетов;
918 тысяч тенге – на разработку землеустроительных документов.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.