Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 199 "2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 78 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 199 "2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 88 383,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 060 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 84323,7 мың теңге;
2) шығындар – 88 684,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -300,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 300,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 300,9 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетінде
аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 199 "Об утверждении бюджет Кызылжарского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2023 года № 78
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 199 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 383,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 060 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 84 323,7 тысячи тенге;
2) затраты – 88 684,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -300,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 300,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 300,9 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2023 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:

еңбек ақы төлеуге – 3 402 мың теңге;
автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 1 449,4 мың теңге;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға – 8 785,0 мың теңге;
көше жарығына ақы төлеу – 551,3 мың теңге;
әкімшілік ғимаратын газбен қамтуға – 0 теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3 402 тысячи тенге – на выплату заработной платы;
1 449,4 тысяч тенге – на средний ремонт улиц населенных пунктов;
8 785 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;
551,3 тысяча тенге – на оплата за уличное освещение;
0 тенге – газоснабжение здание акимат.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.