Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 202 "2023-2025 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 81 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 202 "2023- 2025 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 67 546,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 902 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 64 634,6 мың теңге;
2) шығындар – 68 050,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -503,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 503,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 202 "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2023 года № 81
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 202 "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тауипского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 546,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 902 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 64 634,6 тысячи тенге;
2) затраты – 68 050,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -503,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 503,6 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 503,6 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
еңбек ақы төлеуге – 2338 мың теңге;
мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына – 12 294,6 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 18 451 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

используемые остатки бюджетных средств – 503,6 тысячи тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Тауипского сельского округа на 2023 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
2 338 тысяч тенге – на выплату заработной платы;
12 294,6 тысячи тенге - на капитальные расходы государственных органов;
18 451 тысяча тенге - на благоустройство населенных пунктов.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".