Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 222 "2023-2025 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 21 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 222 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "209391,0" сандары "233937,9" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері "189848,0" сандары "214394,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "209391,0" сандары "239433,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" саны "-5495,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру
(профицитін пайдалану) "0" саны "5495,5" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5495,5 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтеріне;
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге;
мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялауға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансфеттер түскені ескерілсін.".

О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 222 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 5 мая 2023 года № 21
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 222 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "209391,0" заменить цифрами "233937,9",
в том числе:
поступления трансфертов цифры "189848,0" заменить цифрами "214394,9";
в подпункте 2):
затраты цифры "209391,0" заменить цифрами "239433,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "-5495,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "5495,5";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств 5495,5 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
капитальные расходы государственного органа;
оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому;
благоустройство и озеленение населеных пунктов;
на строительство и реконструкцию автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 21 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 222 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Бадамша ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I.Кірістер

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 21
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 222
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы