Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 223 "2023-2025 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 56 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 223 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "43602,0" сандары "45102,0" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "39069" сандары "40569" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

О внесении изменения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 223 "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 27 июля 2023 года № 56
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 223 следующее изменение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "43602,0" заменить цифрами "45102,0",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "39069" заменить цифрами "40569";
в подпункте 2):

шығындар - "44170,8" сандары "45670,8" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 56 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 223 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Велихов ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

затраты цифры "44170,8" заменить цифрами "45670,8";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 27 июля 2023 года № 56
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 223
Бюджет Велиховского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы