Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 224 "2023-2025 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 57 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 224 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "79461" сандары "90538,8" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "59169" сандары "70246,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

О внесении изменения в решение Каргалинского районного маслихата № 224 от 30 декабря 2022 года "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 27 июля 2023 года № 57. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2023-2025 годы" № 224 от 30 декабря 2022 года следующее изменение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "79461" заменить цифрами "90538,8",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "59169" заменить цифрами "70246,8";
в подпункте 2):

шығындар - "86215,2" сандары "97293,0" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 57 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 224 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Желтау ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

затраты – цифры "86215,2" заменить цифрами "97293,0";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 27 июля 2023 года № 57
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 224
Бюджет Желтауского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы