Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 221 "2023-2025 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 84 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 221 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "118465,3" сандары "116915,0" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "114371,3" сандары "112821,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 221 "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2023 года № 84. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 221 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "118465,3" заменить цифрами "116915,0",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "114371,3" заменить цифрами "112821,0";
в подпункте 2):

шығындар - "119559,1" сандары "118008,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 84 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 221 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

затраты - цифры "119559,1" заменить цифрами "118008,8".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 15 ноября 2023 года № 84
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 221
Бюджет Ащылысайского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы