Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 224 "2023-2025 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 87 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 224 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "90538,8" сандары "80229,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "70246,8" сандары "59937,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "97293,0" сандары "86983,5" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен:
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтеріне;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, ауылдық округтерде жолдардың жұмыс істеуін қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.
Аталған трансферттердің сомасын бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 224 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2023 года № 87. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 224 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "90538,8" заменить цифрами "80229,3",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "70246,8" заменить цифрами "59937,3";
в подпункте 2):
затраты – цифры "97293,0" заменить цифрами "86983,5".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
благоустройство и озеленение населенных пунктов;
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима сельского округа.".

2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 87 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 224 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Желтау ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 15 ноября 2023 года № 87
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихатамот 30 декабря 2022 года № 224
Бюджет Желтауского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы