Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 227 "2023-2025 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 90 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 227 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50255 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5427 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 229 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 44599 мың теңге;
2) шығындар – 50944,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
оның ішінде:
қаржы активтер сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -689,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитiн пайдалану) – 689,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 689,6 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
мемлекеттік органның күрделі шығыстары;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға".

О внесении изменении в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 227 "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2023 года № 90. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 227 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Степного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 50255 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления - 5427 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 229 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44599 тысяч тенге;
2) затраты - 50944,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 689,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 689,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 689,6 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
на освещение улиц в населенных пунктах;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 90 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 227 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Степной ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 15 ноября 2023 года № 90
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 227
Бюджет Степного сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы