Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 207 "2023-2025 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 96 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 207 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 176868 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 439 699 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 020 846 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 754 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 754 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 402 345 мың теңге;
2) шығындар – 3 704 932,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -16 217 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 49 880 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66 097 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -249 016,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 249 016,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 49 880 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66 099,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 207 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20 декабря 2023 года № 96. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 207 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 176868) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Каргалинский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 439 699 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 020 846 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 754 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 754 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 402 345 тысяч тенге;
2) затраты – 3 704 932,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -16 217 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 49 880 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66 097 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -249 016,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 249 016,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 49 880 тысяч тенге;
погашение займов – 66 099,9 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 265 236,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 96 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 207 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I.Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 265 236,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 96
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 207
Бюджет Каргалинского района на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

15572,8
2
Әлеуметтiк көмек
353792,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
353792,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
163975,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15351,2
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
61511,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
81294,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31653,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
77562,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77562,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41032,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
330,1
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32250,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3950,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
517911,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
220719,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26212,2
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
26212,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
194506,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
97651,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
855,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
96000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
241421,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
208202,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
104954,5
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

15572,8
2
Социальная помощь
353792,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
353792,2
002
Программа занятости
163975,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15351,2
006
Оказание жилищной помощи
7,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
61511,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
81294,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31653,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
77562,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77562,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41032,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
330,1
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
32250,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3950,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
517911,8
1
Жилищное хозяйство
220719,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26212,2
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
26212,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
194506,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
97651,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
855,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
96000,0
2
Коммунальное хозяйство
241421,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
208202,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
104954,5
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)