Аудан әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 88 "Қарғалы ауданына бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 15 тамыздағы № 116 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес және Ақтөбе облысы Әділет департаментінің 2023 жылғы 03 тамыздағы № 03-09/9449 ұсынысы негізінде, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 88 "Қарғалы ауданына бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев

О признании утратившим силу постановления акимата района № 88 от 28 апреля 2022 года "Об утверждении Правил организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика Каргалинскому району"
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 15 августа 2023 года № 116
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления Департамента юстиции Актюбинской области № 03-09/9449 от 03 августа 2023 года, акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Каргалинского района № 88 от 28 апреля 2022 года "Об утверждении Правил организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика Каргалинскому району".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Джусибалиев