Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 274 "2023-2025 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 маусымдағы № 26 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған И.Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 274 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176879 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған И.Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер- 54 561,0 мың теңге,оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3833,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн
түсiмдер бойынша - 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша –50728 мың теңге;
2) шығындар –55 401,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 28 декабря 2022года № 274 "Об утверждении бюджета сельского округа им. И. Билтабанова на 2023-2025 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 июня 2023 года № 26
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа им. И. Билтабанова на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 274 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176879) следующие изменения :
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа им.И.Билтабанова на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 54 561,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3833,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 50728 тысяч тенге;
2) затраты - 55 401,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;