Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 68 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 275 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 176876) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
2. 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жиренқопа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 30 273 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 322 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 27 951 мың теңге;
2) шығындар – 30816,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 275 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 19 октября 2023 года № 68
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 275 "Об утверждении бюджета Жиренкопинского сельского округа на 2023-2025 годы" (зарегистрированное в Ресстре государственной регистраиции нормативных правовых актов под № 176876) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жиренкопинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 273 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 322 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 27 951 тысяч тенге;
2) затраты – 30816,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;