Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 266 "2023-2025 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 78 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 266 "2023-2025 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 46 744,8 мың теңге:
салықтық түсімдер - 3 213,0мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0,0 теңге;
трансферттер түсімдері - 43 531,8 мың теңге;
2) шығындар - 47 964,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 266 "Об утверждении бюджета Отекского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 19 октября 2023 года № 78
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 266 "Об утверждении бюджета Отекского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Отекского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 46744,8 тысяч тенге:
налоговые поступления- 3 213,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тенге;
поступления трансфертов - 43 531,8 тысяч тенге;
2) затраты - 47 964,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге:
бюджетные кредиты - 0,0тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активовгосударства- 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -- 0,0тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0,0 тенге:
поступление займов - 0,0 тенге;
погашение займов - 0,0 тенге;