Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 79 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 276 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 177081 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
2023-2025 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 535176,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26810,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 508366,4 мың теңге;
2) шығындар – 544596,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 276 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 19 октября 2023 года № 79. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 276 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177081) следующие изменения:
Утвердить бюджет Кобдинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 535176,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26810,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 508366,4 тысяч тенге;
2) затраты – 544596,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;