Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 289 "2023-2025 жылдарға арналған Ащысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 129 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ащысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 289 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ащысай ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 621,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 004,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 838,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76 768 мың теңге;
2) шығындар – 83 662,1 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 040,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 040,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2040,5 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Кадралин
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
шілдесіне № қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2022жылғы
29 желтоқсандағы № 289
шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ащысай ауылдық округ бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 289 "Об утверждении бюджета Ащесайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2023 года № 129
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ащесайского сельского округа на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 289 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ащесайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
) доходы – 81 621,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 004,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 838,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 768 тысяч тенге;
2) затраты – 83 662,1 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -2 040,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 2 040,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетныхсредств – 2 040,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
Кадралин Б.
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от июля 2023 года №
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 29 декабря 2023
года № 289
Бюджет Ащесайского сельского округа на 2023 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование