Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 289 "2023–2025 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 98 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 289 "2023–2025 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округі бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 152 066 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 43 590 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 050 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 108 476 мың теңге, оның ішінде:
субвенция –2 463 мың теңге;
2) шығындар – 166 687,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 621,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 621,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменения в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 289 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2023–2025 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 14 ноября 2023 года № 98. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 289 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2023–2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенкиякского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 152 066 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43 590 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 050 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 108 476 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 2 463 тысяч тенге;
2) затраты – 166 687,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 621,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 621,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 621,1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 98 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 289 шешіміне 1–қосымша
2023 жылға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 14 621,1 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 14 ноября 2023 года № 98
Приложение 1 к решению Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 289
Бюджет Кенкиякского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы