Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 288 "2023–2025 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 122 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 288 "2023–2025 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 981 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 801 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 151 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 50 019 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 31028 мың теңге;
2) шығындар – 55 741,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 760,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 760,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 760,8 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2022 года № 288 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2023–2025 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 20 декабря 2023 года № 122. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 288 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2023–2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенестуского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 981 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4801 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 151 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 019 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 31 028 тысяч тенге;
2) затраты – 55 741,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге,
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -760,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 760,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 760,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. 2023 жылға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 18 991 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансфеттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансфеттердің аталған сомаларын бөлу Кеңестуы ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов

"5. Учесть в бюджете Кенестуского сельского округа на 2023 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 18 991 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Кенестуского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов