Карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 17 қарашадағы № 39 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 43 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 29.12.2023 № 43 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35- бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 -бабының 7- тармағына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ойыл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 2-13/173 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі Амангелді ауылының аумағында орналасқан "Самғат" шаруа қожалығының мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруы анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көптоғай ауылдық округінің әкімі Е. Асылбаев

Об установлении карантина
Решение акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 17 ноября 2023 года № 39. Утратило силу решением акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 29 декабря 2023 года № 43
Сноска. Утратило силу решением акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 29.12.2023 № 43 (вводится со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарного- санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 ноября 2023 года № 2-13/173, РЕШИЛ:
1. Установить карантин в связи с выявлением заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота крестьянского хозяйства "Самғат", расположенного на территории села Амангельды Коптогайского сельского округа Уилского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Коптогайского сельского округа Е. Асылбаев