Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсанындағы № 315 шешімі негізінде "2023-2025 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 47 шешімі
ШЕШТІ:
Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсанындағы № 315 шешімі негізінде "2023-2025 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Хромтау қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 997 978 мың теңге:
салықтық түсімдер – 127 490 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 845 488 мың теңге;
2) шығындар – 2 009 681 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 315 "Об утверждении бюджета города Хромтау на 2023-2025 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 27 июля 2023 года № 47
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Хромтау на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 315 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Хромтау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 1 997 978 тысяч тенге:
налоговые поступления – 127 490 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала –25 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 845 488 тысяч тенге;
2) затраты - 2 009 681 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 11 703 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 703 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының төрағасы
Э.Б. Болатов

5) дефицит (профицит) бюджета – 11 703 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 703 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Хромтауского
районного маслихата
Болатов Э.Б.