Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 348 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 36 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 348 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45001,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3725,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41276,4 мың теңге;
2) шығындар – 45068,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 67,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 67,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 67,2 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 348 "Об утверждении бюджета Актогайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 3 мая 2023 года № 36. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный мәслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 348 "Об утверждении бюджета Актогайского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 45001,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3725,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41276,4 тысяч тенге;
2) затраты – 45068,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 67,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 67,2 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2023 жылға арналған Ақтоғай ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 41276,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу Ақтоғай ауылдық округ әкімі шешімі негізінде айқындалады";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев

"4. Учесть в бюджете Актогайского сельского округа на 2023 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 41276,4 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Актогайского сельского округа".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев