Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 353 "2023-2025 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 41 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 353 "2023-2025 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57163,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 57163,0 мың теңге;
2) шығындар – 73159,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15996,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 15996,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 353 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2023 – 2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 3 мая 2023 года № 41. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 353 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2023 – 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишикумского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57163,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 57163,0 тысяч тенге;
2) затраты – 73159,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15996,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15996,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;