Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 355 "2023-2025 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 43 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 355 "2023-2025 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 44470,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2071,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 80,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42319,8 мың теңге;
2) шығындар – 44801,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру –0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -330,9 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -330,9 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 330,9 теңге.
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 355 "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 3 мая 2023 года № 43. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 355 "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Монкебийского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 44470,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2071,0 тысяч тенге;
доходы от продажи основного капитала – 80,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 42319,8 тысяч тенге;
2) затраты - 44801,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -330,9 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 330,9 тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 330,9 тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2023 жылға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 42319,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Мөңке би ауылдық округ әкімі шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев

"4. Учесть в бюджете Монкебийского сельского округа на 2023 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 42319,8 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Монкебийского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев