Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 353 "2023-2025 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 123 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 353 "2023-2025 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65327,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20348,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 44957,7 мың теңге;
2) шығындар – 81324,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15996,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –15996,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15996,5 мың теңге.";
3-2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 353 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 ноября 2023 года № 123. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кишикумского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 352 "Об утверждении бюджета Кишикумского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишикумского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 65327,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20348,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44957,7 тысяч тенге;
2) затраты – 81324,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15996,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –15996,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов –0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15996,5 тысяч тенге.";
пункт 3-2 изложить в новой редакции:

"3-2. 2023 жылға арналған Кішіқұм ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 44957,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Кішіқұм ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев

"3-2. Учесть в бюджете Кишикумского сельского округа на 2023 год поступление текущего целевого трансферта из районного бюджета в сумме 44957,7 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Кишикумского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев