Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 338 "2023-2025 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 131 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 338 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6806303,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3847189,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22257,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2936857,8 мың теңге;
2) шығындар – 6916805,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – -66383,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8698,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 75081,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -44118,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 44118,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 8698,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 75081,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 338 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2023-2025 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2023 года № 131. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 338 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Шалкарский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 6806303,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3847189,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 22257,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2936857,8 тысяч тенге;
2) затраты - 6916805,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -66383,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 8698,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 75081,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -44118,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 44118,4 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов –8698,0 тысяч тенге;
погашение долга – 75081,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 110501,4 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала және ауылдық округ бюджеттеріне 2023 жылға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 790291,0 мың теңге сомасында 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев.
Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 131 шешіміне 1-қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 338 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Шалқар аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 110501,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить в районном бюджете текущие целевые трансферты бюджетам города районного значения и сельских округов на 2023 год в сумме 790291,0 тысяч тенге, согласно приложения 4.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 15 декабря 2023
года № 131
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 23 декабря 2022
года № 338
Шалкарский районный бюджет на 2023 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы