Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 94 "Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Ақтоғай ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 181 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі №94 "Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Ақтоғай ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында:
5 тармақ:
Орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев

О внесении изменения в решение Шалкарского районного маслихата от 15 сентября 2023 года № 94 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Актогайского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2023 года № 181
Шалкарский районый маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 15 сентября 2023 года № 94 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Актогайского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области" следующее изменение:
В приложении 1 к указанному решению:
пункт 5:
слово "Шетиргизского" заменить словом "Актогайского", текст на государственном языке останется без изменений.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев