"Қонаев қаласы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы "Қонаев қаласы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 36-101 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 4-14 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы "Қонаев қаласы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 36-101 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 195 900 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 16 850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 179 050 мың теңге;
2) шығындар 199 320 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 420 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 420 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 420 мың теңге.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 107 189 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 83 899 мың теңге;
2) шығындар 108 967 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 778 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 29 декабря 2022 года № 36-101 "О бюджетах сельских округов города Қонаев на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 24 мая 2023 года № 4-14
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджетах сельских округов города Қонаев на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 36-101 следующие изменения:
пункты 1, 2 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 195 900 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 16 850 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 179 050 тысяч тенге;
2) затраты 199 320 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе: бюджетные кредиты 0 тенге; погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 420 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 420 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 420 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 107 189 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23 290 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 83 899 тысяч тенге;
2) затраты 108 967 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 778 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 778 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 778 мың теңге.".
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы К. Ахметтаев
Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 4-14 шешіміне 1-қосымша
Қонаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 36-101 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың
Ішкі сыныбы
теңге
Атауы
І. Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 778 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 778 тысяч тенге.".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата города Қонаев К. Ахметтаев
Приложение 1 к решению маслихата города Қонаев от 24 мая 2023 года № 4-14
Приложение 1 к решению маслихата города Қонаев от 29 декабря 2022 года № 36-101
Бюджет Заречного сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
Класс
тысяч
Подкласс
тенге
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0