Қонаев қаласының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-52 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 612 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 185 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 427 мың теңге;
2) шығындар 29 843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 231 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 231 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 231 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 19.07.2024 № 29-100 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 363 257 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 54 896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 308 361 мың теңге;
2) шығындар 368 862 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 605 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 605 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О бюджетах сельских округов города Қонаев на 2024-2026 годы
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 29 декабря 2023 года № 17-52.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 28 612 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 185 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 18 427 тысяч тенге;
2)затраты 29 843 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 1 231 тысяча тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 231 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 231 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Қонаев Алматинской области от 19.07.2024 № 29-100 (вводится в действие 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы 363 257 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 54 896 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 308 361 тысяча тенге;
2)затраты 368 862 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 5 605 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 605 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5 605 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 24.10.2024 № 33-119 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихатының төрағасы Қ. Ахметтаев
Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-52 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 19.07.2024 № 29-100 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың
Ішкі сыныбы
теңге
Атауы
І. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств 5 605 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата города Қонаев Алматинской области от 24.10.2024 № 33-119 (вводится в действие 01.01.2024).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Қонаев К. Ахметтаев
Приложение 1 к решению маслихата города Қонаев от 29 декабря 2023 года № 17-52
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата города Қонаев Алматинской области от 19.07.2024 № 29-100 (вводится в действие 01.01.2024).
Бюджет Заречного сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Қонаев қаласы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-52 шешіміне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 24.10.2024 № 33-119 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың
Ішкі сыныбы
Атауы
теңге
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению маслихата города Қонаев от 29 декабря 2023 года № 17-52
Сноска. Приложение 4 в редакции решения маслихата города Қонаев Алматинской области от 24.10.2024 № 33-119 (вводится в действие 01.01.2024).
Бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы