Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-114 "Балқаш ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу турал
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 шілдедегі № 5-19 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-114 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 889 597,9мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 687 196мың теңге;
салықтық емес түсімдер 25 217мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5 036мың теңге;
трансферттер түсімі 5 172 148,9мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 224 573,9 мың теңге;
даму трансферттері 2117 800 мыңге;
субвенциялар 2 829 775 мың теңге;
2) шығындар 7 126 104,9мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 65 839 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 107 300 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 41 461 мың теңге;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 31-114 "О бюджете Балхашского района на 2023-2025 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 24 июля 2023 года № 5-19
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах Балхашского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 31-114 следующие изменения:
пункты 1 указанного решения изложить в новой рдакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 6 889 597,9тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 687 196тысяч тенге;
неналоговые поступления 25217 тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 036тенге;
поступления трансфертов 5 172 148,9тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 224 573,9 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие2117 800 тысяч тенге;
субвенции 2 829 775 тысячи тенге;
2) затраты 7 126 104,9тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 65 839 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 107 300 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 41 461 тысяч тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 65 839 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65 839 мың теңге."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65 839 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 68 839 тысячи тенге."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата"По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

49448
015
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5374
3
Ақпараттық кеңiстiк
105550
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлiмi
105550
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
16536
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуі
87810
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1204
9
Мәдениет спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
76199
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлiмi
76199
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39407
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11540
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
25252
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
80500
1
Ауыл шаруашылығы
49231
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлiмi
49231
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49231
6
Жер қатынастары
5370
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлiмi
5370
011
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
5370
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары салаларындағы өзге де қызметтер
25899
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi
25899
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
25899
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31853
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31853
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
31853
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

49448
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5374
3
Информационное пространство
105550
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
105550
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
16536
007
Функционирование районных (городских) библиотек
87810
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1204
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
76199
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
76199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
39407
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11540
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
25252
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
80500
1
Сельское хозяйство
49231
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
49231
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
49231
6
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения и прочие услуги
5370
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
5370
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5370
9
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения и прочие услуги
25899
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25899
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25899
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31853
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31853
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
31853
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне