Балқаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-114 "Балқаш ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу турал
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 қарашадағы № 11-39 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-114 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 723 086,9мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 687 196мың теңге;
салықтық емес түсімдер 29 074мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5 036мың теңге;
трансферттер түсімі 5 001 780,9мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 230 564,9 мың теңге;
даму трансферттері 1921 612 мыңге;
субвенциялар 2 829 775 мың теңге;
пайдаланылатын бюджеттік қаржының қалдықтары 236 507 мың теңге.
2) шығындар 6 959 593,9мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 65 839 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 107 300 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 41461 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 236 507 мың теңге.

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 31-114 "О бюджете Балхашского района на 2023-2025 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 9 ноября 2023 года № 11-39
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах Балхашского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 31-114 следующие изменения:
пункты 1 указанного решения изложить в новой рдакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 6 723 086,9тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 687 196тысяч тенге;
неналоговые поступления 29074 тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 036тенге;
поступления трансфертов 5 001 780,9тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 230 564,9 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие1921 612 тысяч тенге;
субвенции 2 829 775 тысячи тенге;
2) затраты 6 959 593,9тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 65 839 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 107 300 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 41 461 тысяч тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 65 839 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65 839 мың теңге."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65 839 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 68 839 тысячи тенге."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата"По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

63910
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27368
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11540
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
25002
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
84668
1
Ауыл шаруашылығы
40768
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлiмi
40768
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40768
6
Жер қатынастары
8147
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6698
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5329
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1369
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлiмi
1449
011
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1449
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары салаларындағы өзге де қызметтер
35753
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi
32753
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
32753
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3000
056
Жануарларға арналған баспаналар, уақытша ұстау пункттерін салу
3000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34053
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34053
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34053
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31053
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3000
12
Көлік және коммуникация
1040223
1
Автомобиль көлігі
1040223

63910
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
27368
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11540
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
25002
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
80500
1
Сельское хозяйство
49231
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
49231
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
49231
6
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения и прочие услуги
84668
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
40768
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
40768
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
1449
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1449
9
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения и прочие услуги
35753
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32753
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
32753
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3000
056
Строительство приютов, пунктов временного содержания для животных
3000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34053
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34053
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34053
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
31053
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3000
12
Транспорт и коммуникации
1040223
1
Автомобильный транспорт
1040223