Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 06 қаңтарындағы № 32-119 "Балқаш ауданының ауылдық окруктерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 қарашадағы № 12-41 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқащ аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 06 қаңтардағы № 32-119 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 49 429 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 041 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 42 388 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 15 785 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26 603 мың теңге;
2) шығындар 59 180 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9751 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9751 теңге.
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
2. Балқаш ауданы Ақжар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 43 374 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 39 429 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 573 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26 856 мың теңге;
2) шығындар 43 822 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 448 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 448 теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
3. Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 06 января 2023 года № 32-119 о бюджете "Сельские округа Балхашского района на 2023-2025 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 10 ноября 2023 года № 12-41
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2023-2025 годы" от 06 января 2023 года № 32-119 следующие изменения:
пункты 123456789101112131415, указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 49 429 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 041 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 42 388 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 15 785 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 603 тысяча тенге;
2) затраты 59 180 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9751 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9751 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Акжарского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 43 374 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 945 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 429 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 573 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 856 тысяч тенге;
2) затраты 43 822 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 448 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 448 тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Балхашского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

16. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
18. Осы шешiм 2023 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының төрағасы К. Омаров

16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
17. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Балхашского районного маслихата К. Омаров

Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 қарашадағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 12-41 шешіміне 1 қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 06 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" №32-119 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата От 10 ноября 2023 года №12-41 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата От 6 января 2023 года №32-119 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Бюджет Акдалинского сельского округана 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 қарашадағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 12-41 шешіміне 2 қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 06 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" №32-119 шешіміне 4 қосымша
2023 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 2 к решению Балхашского районного маслихата от 10 ноября 2023 года №12-41 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата от 6 января 2023 года №32-119 "О бюджете сельских округов Балхашского района на 2023-2025 года"
Бюджет Акжарского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы