Қарақастек ауылдық округінің Қарақастек, Бұрған және Үшбұлақ ауылдарындағы көшелерге атау беру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы Қарақастек ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 8-11 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қарақастек ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарақастек ауылдық округі Қарақастек ауылының келесі көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшесіне "Сүйінбай Аронұлы" көшесі;
№ 2 көшесіне "Абай Құнанбаев" көшесі;
№ 3 көшесіне "Достық" көшесі;
№ 4 көшесіне "Астана" көшесі;
№ 5 көшесіне "Төле би" көшесі;
№ 6 көшесіне "Дінмұхамед Қонаев" көшесі;
№ 7 көшесіне "Әйтеке би" көшесі;
№ 8 көшесіне "Қарасай батыр" көшесі;
№ 9 көшесіне "Бейбітшілік" көшесі;
№ 10 көшесіне "Наурыз" көшесі;
№ 11 көшесіне "Бостандық" көшесі;
№ 12 көшесіне "Тәуелсіздік" көшесі;
№ 13 көшесіне "Жібек жолы" көшесі;
№ 14 көшесіне "Қайнар" көшесі,
№ 15 көшесіне "Медеу" көшесі;
№ 16 көшесіне "Жастар" көшесі;
№ 17 көшесіне "Суықтөбе" көшесі;
№ 18 көшесіне "Алматы" көшесі;
№ 19 көшесіне "Жамбыл Жабаев" көшесі;
№ 20 көшесіне "Үшқоңыр" көшесі.
2. Қарақастек ауылдық округі Бұрған ауылының жаңа көшесіне "Майтөбе" көшесі атауы берілсін.
3. Қарақастек ауылдық округі Үшбұлақ ауылының жаңа көшесіне "Үшбұлақ" көшесі атауы берілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі М. Қасымбаев
Алматы облысы Жамбыл ауданы Қаракастек ауылдық округі әкімінің №____ шешіміне қосымша "___"______20____жыл
Алматы облысы Жамбыл ауданы Қарақастек ауылдық округінің Қарақастек ауылының көшелеріне атаулар беру туралы схемалық карта
Шартты мәндер:
Көше №1 – Сүйінбай Аронұлы көшесі
Көше №2 – Абай Құнанбаев көшесі
Шартты мәндер:
Көше №3 – Достық көшесі
Көше №4 – Астана көшесі
Көше №5 - Төле би көшесі
Көше №6 – Дінмұхамед Қонаев көшесі
Көше №7 – Әйтеке би көшесі
Көше №8 – Қарасай батыр көшесі
Көше №9 – Бейбітшілік көшесі
Көше №10 – Наурыз көшесі
Көше №11 – Бостандық көшесі
Көше №12 – Тәуелсіздік көшесі
Көше №13 – Жібек жолы көшесі
Көше №14 – Қайнар көшесі
Көше №15 – Медеу көшесі
Шартты мәндер:
Көше №16 –Жастар көшесі
Көше №17 – Суықтөбе көшесі
Көше №18 - Алматы көшесі
Көше №19 – Жамбыл Жабаев көшесі
Көше №20 – Үшқоңыр көшесі
Алматы облысы Жамбыл ауданы Қарақастек ауылдық округінің Қарақастек ауылының көшелеріне атаулар беру туралы схемалық карта
Шартты мәндер:
Көше №1 – Майтөбе көшесі
Алматы облысы Жамбыл ауданы Қарақастек ауылдық округінің Қарақастек ауылының көшелеріне атаулар беру туралы схемалық карта
Шартты мәндер:
Көше №1 – Үшбұлақ көшесі

О присвоении наименований улицам сел Каракастек, Бурган и Ушбулак Каракастекского сельского округа
Решение акима Каракастекского сельского округа Жамбылского района Алматинской области от 1 августа 2023 года № 8-11
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Каракастекского сельского округа и на основании заключения ономастической комисии Алматинской области от 24 декабря 2019 года РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам села Каракастек Каракастекского сельского округа:
улице № 1 улица "Сүйінбай Аронұлы";
улице № 2 улица "Абай Құнанбаев";
улице № 3 улица "Достық";
улице № 4 улица "Астана";
улице № 5 улица "Төле би";
улице № 6 улица "Дінмұхамед Қонаев";
улице № 7 улица "Әйтеке би";
улице № 8 улица "Қарасай батыр";
улице № 9 улица "Бейбітшілік";
улице № 10 улица "Наурыз";
улице № 11 улица "Бостандық";
улице № 12 улица "Тәуелсіздік";
улице № 13 улица "Жібек жолы";
улице № 14 улица "Қайнар";
улице № 15 улица "Медеу";
улице № 16 улица "Жастар";
улице № 17 улица "Суықтөбе";
улице № 18 улица "Алматы";
улице № 19 улица "Жамбыл Жабаев";
улице № 20 улица "Үшқоңыр".
2. Присвоить наименование новой улице села Бурган Карастекского сельского округа улица "Майтөбе".
3. Присвоить наименование новой улице села Ушбулак Карастекского сельского округа улица "Үшбұлақ".
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа М. Касымбаев
Приложение к решению Акима Каракастекского сельского округа Жамбылского района Алматинской области от " " 20 года №
Схематическая карта о присвоении наименований улицам села Каракастек Каракастекского сельского округа Жамбылского района Алматинской области
Условные значения:
Улица №1 – улица Сүйінбай Аронұлы
Улица №2 – улица Абай Құнанбаев
Условные значения:
Улица №3 – улица Достық
Улица №4 – улица Астана
Улица №5 - улица Төле би
Улица №6 – улица Дінмұхамед Қонаев
Улица №7 – улица Әйтеке би
Улица №8 – улица Қарасай батыр
Улица №9 – улица Бейбітшілік
Улица №10 – улица Наурыз
Улица №11 – улица Бостандық
Улица №12 – улица Тәуелсіздік
Улица №13 – улица Жібек жолы
Улица №14 – улица Қайнар
Улица №15 – улица Медеу
Условные значения:
Улица №16 – улица Жастар
Улица №17 – улица Суықтөбе
Улица №18 - улица Алматы
Улица №19 – улица Жамбыл Жабаев
Улица №20 – улица Үшқоңыр
Схематическая карта о присвоении наименований улицам села Бурган Каракастекского сельского округа Жамбылского района Алматинской области
Условные значения:
Улица №1 – улица Майтөбе
Схематическая карта о присвоении наименований улицам села Ушбулак Каракастекского сельского округа Жамбылского района Алматинской области
Условные значения:
Улица №1 – улица Үшбұлақ