Іле ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-49 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 7-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 259 658 978 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 242 759 696 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 405 459 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 2 118 072 мың теңге;
трансферттер түсiмі 14 375 751 мың теңге;
2) шығындар 261 731 581 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 158 458 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 237 964 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 79 506 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 231 061 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 231 061 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 2 986 444 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 900 305 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 144 922 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 11.12.2024 № 35-115 шешімімен (қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте 237 786 938 мың теңге сомасында облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі көзделсін.
3. Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 5 235 724 мың теңге сомасында көзделсін.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 303 584 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 18.04.2024 № 23-82 шешімімен (қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Илийского района на 2024-2026 годы
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 29 декабря 2023 года № 18-49.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 7 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 259 658 978 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 242 759 696 тысяч тенге;
неналоговые поступления 405 459 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 118 072 тысячи тенге;
поступления трансфертов 14 375 751 тысяча тенге;
2) затраты 261 731 581 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 158 458 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 237 964 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 79 506 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 231 061 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 231 061 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 2 986 444 тысячи тенге;
погашение займов 1 900 305 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 144 922 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2024 № 35-115 (вводится в действие с момента подписания).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2024 год объем бюджетных изъятий в областной бюджет в сумме 237 786 938 тысяч тенге.
3. Предусмотреть целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на возмещение затрат вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 5 235 724 тысячи тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 303 584 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 18.04.2024 № 23-82 (вводится в действие с момента подписания).

5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 88 707 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Күрті ауылдық округіне 40 498 мың теңге;
Чапай ауылдық округіне 48 209 мың теңге.
6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте кент және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға.
Көрсетілген трансферттерді кент және ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Іле ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

5. Предусмотреть в районном бюджете на 2024 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 88 707 тысяч тенге, в том числе:
Куртинскому сельскому округу 40 498 тысяч тенге;
Чапаевскому сельскому округу 48 209 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам поселка и сельских округов, в том числе на:
реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года.
Распределение указанных трансфертов бюджетам поселка и сельских округов определяется на основании постановления акимата Илийского района.

7. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Іле аудандық мәслихатының төрағасы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-49 шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 11.12.2024 № 35-115 шешімімен (қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі).
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 18-49
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2024 № 35-115 (вводится в действие с момента подписания).
Районный бюджет на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

1 862 048
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
100 294
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 575
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
251 067
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
14 418
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
295 833
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 197 861
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
190 389
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
189 389
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 901
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 225
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
64 806
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12 957
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 147 315
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 183 229
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1 387 183
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
1 387 183
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 679 451
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
303 561
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
112 400
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
5 263 490
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

1 862 048
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
100 294
006
Оказание жилищной помощи
2 575
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
251 067
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
14 418
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
295 833
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 197 861
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
190 389
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
189 389
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
107 901
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 225
021
Капитальные расходы государственного органа
500
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
64 806
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
12 957
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 147 315
1
Жилищное хозяйство
7 183 229
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1 387 183
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
1 387 183
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 679 451
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
303 561
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
112 400
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5 263 490
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

36 455
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
71 479
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 179
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 485 084
1
Отын және энергетика
1 485 084
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 485 084
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 485 084
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
624 378
1
Ауыл шаруашылығы
67 796
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
67 796
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 296
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
6
Жер қатынастары
499 648
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
60 822
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 822
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша, сондай-ақ агломерацияларды дамыту мақсатында облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана әкімдерінің өтініштері бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
438 326
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
56 934
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi
56 934
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
56 934
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
121 681
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
121 681
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
81 403
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 903
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі

36 455
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
71 479
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
71 179
014
Капитальные расходы государственного органа
300
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 485 084
1
Топливо и энергетика
1 485 084
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 485 084
009
Развитие теплоэнергетической системы
1 485 084
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
624 378
1
Сельское хозяйство
67 796
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
67 796
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
67 296
006
Капитальные расходы государственного органа
500
6
Земельные отношения
499 648
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
60 822
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
60 822
007
Капитальные расходы государственного органа
500
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения, а также в целях развития агломераций по ходатайству акимов областей, городов республиканского значения, столицы, а также по поручению Президента Республики Казахстан за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
438 326
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
56 934
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
56 934
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
56 934
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
121 681
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
121 681
467
Отдел строительства района (города областного значения)
81 403
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
80 903
017
Капитальные расходы государственного органа
500
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

62 439
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 439
02
Қорғаныс
32 580
1
Әскери мұқтаждар
22 384
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22 384
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
22 384
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
10 196
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 196
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
10 196
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
44 623
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
44 623
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44 623
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
44 623
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 457 916
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 068 611
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 068 611
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 068 611
2
Әлеуметтiк көмек
2 200 936
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 200 936
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
125 275
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11 310
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
449 835
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
18 503
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
314 225
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 281 788
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
188 369
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

62 439
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
62 439
02
Оборона
32 580
1
Военные нужды
22 384
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22 384
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
22 384
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
10 196
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 196
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
10 196
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
44 623
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
44 623
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 623
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
44 623
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 457 916
1
Социальное обеспечение
1 068 611
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 068 611
005
Государственная адресная социальная помощь
1 068 611
2
Социальная помощь
2 200 936
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 200 936
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
125 275
006
Оказание жилищной помощи
11 310
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
449 835
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
18 503
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
314 225
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 281 788
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
188 369
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)