Об отмене постановления
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 3 ноября 2023 года № 357
В соответствии со статьей 37 Закона"О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Райымбекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление от 08 декабря 2022 года №335 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы на 2023 год".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нұрбол Сағатбекұлы.
Аким района Б. Дуйсенбаев

Қаулының күшін жою туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 3 қарашадағы № 357 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Райымбек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2022 жылғы 08 желтоқсандағы №335 "2023 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нұрбол Сағатбекұлына жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Дуйсенбаев