Қаулының күшін жою туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 3 қарашадағы № 359 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Райымбек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Райымбек ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 07 ақпандағы № 27 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотабелгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нұрбол Сағатбекұлына жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Дуйсенбаев

Об отмене постановления
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 3 ноября 2023 года № 359
В соответствии со статьей 37 Закона"О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Райымбекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Райымбекского района от 07 февраля 2017 года № 27 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших родителей до достижения ими совершеннолетия или оставшихся без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нұрбол Сағатбекұлы.
Аким района Б. Дуйсенбаев